Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5