Movies
Ratings
196
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 1.5
AlliedRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 1.5
Ip ManRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5