Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5