Series
Ratings
152
MarinesRated ★ 5.0
ObliteratedRated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.0
The Recruit Season 2Rated ★ 3.5
The Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0