Movies
Ratings
148
LimitlessRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5- BlackRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0