Movies
Ratings
98
The Little MermaidRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0