Series
Ratings
54- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 1.5
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 1.0
YoungerRated ★ 1.5
The Big CRated ★ 1.0- Being Human Season 3Rated ★ 1.5
Being Human Season 2Rated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Dr. RintarōRated ★ 2.0
The Client ListRated ★ 2.0
YoungerRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.0
- Being Human Season 1Rated ★ 2.0