Titles you rated
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Last ResortRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.5- Ash AirwaysRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5