Titles you rated
The SwindlersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Man of WillRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Longest RideRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0