Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0