Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
ColossalRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
JobsRated ★ 2.0