Series
Ratings
133
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
AsuraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 2.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5