Movies
Ratings
135
In TimeRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0