Movies
Ratings
258
Little WomenRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 0.5
DuneRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5- Just Before They DiedRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0