Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0