Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0