Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5