Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The RundownRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 1.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.5
MonopolyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
NextRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 2.0
The GreyRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 1.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0