Titles you rated
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 4.0
The VirusRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.5
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
Who Are You?Rated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5