Titles you rated
Rascal SonsRated ★ 1.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
SpotlightRated ★ 3.0- Chosun PoliceRated ★ 3.5
- KkangsooniRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
TazzaRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 2.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 2.5
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5