Titles you rated
AvatarRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0