Movies
Ratings
409
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
PawnRated ★ 1.5
TenetRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0