Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0