Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0