Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
YoloRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 1.5
ParadiseRated ★ 1.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
The ChildeRated ★ 2.5
My Worst NeighborRated ★ 1.0
The Big ShortRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 1.5