Titles you rated
DoctorsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0