Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
LOST AND FOUNDRated ★ 4.0
Dooman RiverRated ★ 4.0
The Thin Blue LineRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5