Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0