Movies
Ratings
115
ElysiumRated ★ 3.5
JumperRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0