Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
PKRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
PolarRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0