Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0