Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.5