Movies
Ratings
544
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
VincentRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Man with a Movie CameraRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5