Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
To My HarryRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
My Working VlogRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0