Movies
Ratings
1427- The First RideRated ★ 1.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.5
 Love UntangledRated ★ 4.0 Love UntangledRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 MaterialistsRated ★ 3.5 MaterialistsRated ★ 3.5
 Pretty CrazyRated ★ 2.5 Pretty CrazyRated ★ 2.5
 BallerinaRated ★ 4.0 BallerinaRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 5.0 F1: The MovieRated ★ 5.0
 The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5 The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
 The SwindlersRated ★ 3.0 The SwindlersRated ★ 3.0
 WindstruckRated ★ 2.5 WindstruckRated ★ 2.5
 Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0 Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
 All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0 All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5