Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0