Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 4.0
The Whole Ten YardsRated ★ 3.5