Movies
Ratings
290
SEVENTEEN TOUR ‘FOLLOW’ AGAIN TO CINEMASRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Seventeen Power Of Love : The MovieRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
MulanRated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0