Titles you rated
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.5
The Red ShoesRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5