Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5