Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0