Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 2.5
Leap YearRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.0