Movies
Ratings
492
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
TigRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
The Skeleton TwinsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
TrainwreckRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0