Movies
Ratings
113
ShooterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5