Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0