Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Half BakedRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.0
Nothing to LoseRated ★ 5.0