Series
Ratings
373
Queen MantisRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Resident Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0