Series
Ratings
71- The Lost RoomRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Community Season 4Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0