Movies
Ratings
365
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 1.5