Movies
Ratings
273
Man of SteelRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0